نوع مختلفی از جواهرات فیروزه ای

آیا شما عاشق استفاده از انگشتر هستید، دوست دارید انگشتر خاص خود را بپوشید و یا فقط خواهان یک جواهر منحصر به فرد از نوع فیروزه هستید، ما قطعا می توانیم تمام نیاز شما را برایتان فراهم نماییم.زیرا جواهری خاص شامل کلکسیون زیبا از انگشتر فیروزه و انگشتر های فیروزه زنانه میباشد.

در این مقاله اندکی در مورد انگشتر فیروزه مردانه موجود در جواهری خاص با هم سخن خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ما مراجعه نمایید.

حلقه های فیروزه ای زیبا و غیر معمول هستند. به طور کلی، فیروزه در تمام دنیا بیشتر با مجموعه ای از نقره استرلینگ همراه شده است، با این حال، فیروزه را نیز می توان با جواهرات طلایی نیز استفاده کرد و این کار در اکثر نقاط دنیا نیز استاندارد شده است. جواهری خاص سالهای زیادی است که  انگشتر فیروزه مردانه را با فیروزه ترکیب کرده است. حتی برای رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان بر روی محصولات خود روکش هایی از طلای سفید و زرد را قرار داده است.

جواهری خاص همچنین مدل های بسیاری از انگشتر های نقره فیروزه را برای سفارشات خاص تولید می کند. گروه تولیدی ما برای رضایت هر چه بیشتر مشتری انواع مختلفی از فیروزه را به مشتری نشان داده و پس از انتخاب سنگ مورد علاقه، آن را بر روی انگشتر وی قرار می دهد. ما در تولید حلقه های مردانه و زنانه تخصص ویژه ای داریم. ما انگشتر های نقره مردانه خاصی را تولید می کنیم که در نوع خود بسیار منحصر به فرد هستند، و با قیمت های بسیار عالی و منصفانه آنها را به مشتریان خود تحویل می دهیم.

در ابتدا بیاید اندکی در مورد فیروزه اصل با یکدیگر سخن بگوییم

فیروزه با کیفیت بالا و یا درجه بالای خلوص سنگی است که از یک چرخه طبیعی تولید می شود و از هرگونه دخالت انسانی پاک است. فیروزه یکی از اولین سنگ های قیمتی است که توسط انسان در بیش از 7000 سال پیش یافت شده است، در بین حکومت های سلطنتی و رهبران روحانی بسیار مورد احترام بوده است. بدست آوردن بالاترین کیفیت فیروزه کاری دشوار است. امروزه فیروزه با درجه خلوص بالا در جهان بسیار نادر شده است در نتیجه ارزش این سنگ بسیار افزایش یافته است.فیروزه یک سنگ قیمتی رسوبی است، به این معنی که رطوبت از طریق پوسته بالای زمین که دارای سولفات مس، آهن و آلومینیم است، به داخل سنگ ها نفوذ می کند. فیروزه های با کیفیت از مواد معدنی بسیار متمرکزی تشکیل شده اند که به داخل حفره ها و شکاف موجود در پوسته زمین نفوذ کرده و شرایط را برای ایجاد این جواهرات نادر مهیا می کند. فیروزه با کیفیت بالا از روی رنگ و درجه سختی آن که حدودا 5 در مقیاس سختی Moh است، شناخته می شود.

به طور معمول، هنگام استخراج سنگ فیروزه سنگ های بسیار دیگری در کنار آن استخراج می شود که باید آن ها را برداشت تا بتواند به سنگی با کیفیت متوسط  ​​که در حالت طبیعی قابل استفاده باشد، برسند. جواهر با کیفیت فیروزه ای که فیروزه با درجه بالا نامیده می شود، در حفره های کوچک یا ورقه های نازک به صورت پراکنده در میان فیروزه ای با کیفیت متوسط ​​یافت می شود. معدنچی ها همیشه در جستجوی فیروزه با درجه بالایی از کیفیت هستند و زمانی که به آن دسترسی پیدا کردند، تمام عملیات متوقف می شود تا مراقبت های ویژه ای را انجام دهند تا صدمه به این فیروزه نرسد.ارزش فیروزه در پنج سال گذشته به علت محدودیت های استخراج از معادن و هزینه معدنکاری افزایش یافته است.

حال که با ارزش فیروزه آشنا شدید می توانید به ما اعتماد کرده زیرا جواهری ما از بهترین فیروزه برای ساخت انگشتر ها و سایر محصولات استفاده می کند. با ما برای بدست آوردن اطلاعات بهتری در مورد جواهری خاص همراه باشید.

اگر دوست دارید صاحب یک انگشتر فیروزه مردانه بسیار زیبا شوید، انگشتر های موجود در سایت ما را بررسی کنید. شما با دیدن مدل های موجود می توانید ایده خوبی را برای ساخت انگشتر فیروزه بدست آورید تا ما آن را برای شما آماده نماییم و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در این رابطه بدست آورید می توانید با ما تماس بگیرید.

کلکسیون انگشتر فیروزه مردانه  از فروشگاه اینترنتی جواهری خاص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *