قوانین و مقررات

لطفا موارد درج شده را به دقت مطالعه نموده و عنایت داشته باشید که هرگونه استفاده از خدمات وبسایت و فروشگاه  توسط شما در هر زمان، به مفهوم پذیرش کامل نکات زیر است.

تمام محصولاتی که در سایت قرار گرفته و دارای گزینه های خرید و یا سفارش دهید هستند، قابل خرید بوده و اعتبار قیمت آن‌ها تا زمان اعمال تغییر قیمت در سایت است.

قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد و با توجه به نوسانات قیمت جهانی نقره و سنگ های قیمتی، می‌بایست فاکتور خود را هرچه سریعتر از نظر مالی تایید نمایید. 

در صورت تغییر قیمت محصولات در سایت ، هیچ تغییری در قیمت آن‌ها بر روی فاکتور خریدار اعمال نشده و قیمت ثبت شده در زمان ثبت سفارش معتبر خواهد بود. 
 
تایید کمترین قیمت
تمامی محصولات سایت جواهر خاص، با تایید کمترین قیمت ممکن ارائه می‌گردند. 
در واقع جواهر خاص تضمین می‌کند  که این محصولات با همین کیفیت و مشخصات ذکر شده به کمترین قیمت ممکن عرضه می‌شوند. 
این بند یکی از مهم ترین خدمات جواهر خاص در راستای ارائه محصولات اصیل و با کیفیت ، با کمترین قیمت ممکن به مشتریان است.
 
هزینه ارسال
در حال حاضر سایز و  ارسال همه محصولات رایگان است.
 
نحوه ارسال
تمامی سفارشات توسط پست پیشتاز ئ طبق بازه های زمانی دکر شده در صفحه محصول ارسال می گردند.
 ارسال سفارشات فقط در روزهای کاری (غیر تعطیل) انجام می‌شود.

موجودی محصول
سیستم هوشمند جواهر خاص بصورت لحظه به لحظه محصولات و سفارشات ثبت شده را بررسی نموده و چنانچه موجودی محصول به اتمام برسد ، در سایت به صورت ناموجود نمایش داده خواهد شد. 

عنایت داشته باشید :

 • موجودی اکثر محصولات محدود بوده و افراد دیگری همانند شما نیز ، می‌توانند در صورت تمایل نسبت به خرید آن اقدام نمایند.
 • پیشنهاد می‌کنیم چنانچه محصول خاصی را مد نظر دارید ، هر چه سریعتر نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.
 • چنانچه موجودی محصول در چند خرید متوالی به اتمام برسد ، اولویت با شخصی است که سفارش خود را زودتر پرداخت نموده باشد.
 • در صورت اتمام موجودی محصول ثبت سفارش شده ، این موضوع به اطلاع مشتری رسیده و مشتری محترم می‌تواند بنا به تمایل خود از حق تعویض محصول مورد نظر و یا مرجوع وجه مرتبط با آن استفاده نماید.
 • تنها تعهد جواهر خاص در ارتباط با این موضوع ، اطلاع رسانی به مشتری بوده و تنها حق تعویض محصول مورد نظر و یا مرجوع وجه مربوط به آن برای مشتری محفوظ است.

خدمات پس از فروش

آماده سازی و ساخت تمامی محصولات  در کارگاه  انگشتر سازی واقع در بازار رضا مشهد انجام می  شود. همچنین تمامی محصولات از نقره عیار ٩٢٥ استفاده شده و سنگهای به کار رفته در  انگشترها و جواهرات طبق توضیحات  ارایه شده در صفحه محصول آماده سازی می شود. تمامی محصولات با ضمانت ٩٩ ساله و فاکتور خدمت مشتریان گرامی ارسال می شود.

تعویض و یا مرجوع

تمامی فاکتورها در چند مرحله جداگانه بصورت دقیق و کامل بررسی شده و احتمال بروز خطا نزدیک به صفر می‌باشد. در عین حال نکات زیر یادآوری می‌شود: 

حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان تحویل گرفتن بسته ، درخواست خود را مبنی بر  مرجوع نمودن بسته از طریق شماره تلفن موجودر در صفحه تماس با ما از طریق تماس تلفنی به جواهر خاص اطلاع دهید. پس از هماهنگی با بخش پشتیبانی جواهر خاص و دریافت پاسخ کامل مبنی بر مراحل کار ارسال، با توجه به توضیحات ارائه شده:

 • بسته را به آدرس پستی جواهر خاص ارسال نمایید.
 • اگر محصول بر خلاف توضیحات و تصاویر درج شده در سایت دریافت شده است ، حق تعویض و یا مرجوع برای شما محفوظ است.
 • در صورتی که بسته‌بندی خرید شما دچار شکستگی ، پاره شدن و… گردیده است ، با کمک مامور توزیع بسته ، موضوع را صورتجلسه نموده و از قبول نمودن بسته خودداری نمایید.
 • موضوع را بلافاصله با جواهر خاص در میان بگزارید تا راهنمایی‌های لازم صورت پذیرد.
 • پس از دریافت بسته ارسالی توسط جواهر خاص و بررسی موضوع و صورتجلسه توسط کارشناسان جواهر خاص و بخش بیمه باربری مربوطه ، در صورت امکان (امکان فنی و یا موجود بودن محصول) محصول رفع نقص شده و مجددا برای خریدار ارسال خواهد گردید. در غیراینصورت وجه مربوط به خرید آن کالا برای خریدار برگشت داده خواهد شد.
 • در هنگام ارسال محصولات به جواهر خاص دقت فرمایید که محصولات دقیقا مانند حالتی که از سمت واحد ارسال جواهر خاص برای شما ارسال شده‌اند، بسته بندی شوند تا هنگام ارسال و در طول مسیر صدمه‌ای به آنها وارد نشود. در صورتی که در زمان ارسال مجدد محصول، کوچکترین صدمه‌ای به آن وارد شود، امکان تعویض و یا مرجوع وجه وجود نخواهد داشت. 

لازم به ذکر است :

 • قبل از ارسال بسته حتما با جواهر خاص هماهنگ شده و راهنمایی‌های لازم جهت ارسال بسته را دریافت نمایید.
 • در ارتباط با خرید های سفارشی که محصول درخواستی بنا به سلیقه و درخواست مشتری آماده (و یا ساخته) می‌شود، با توجه به انحصاری بودن ساخت محصول برای مشتری ، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.
 • در ارتباط با محصولاتی که بنا به سلیقه و درخواست مشتری تغییراتی در آنها اعمال شود (تغییر نقش و نگار ، انجام حکاکی متفرقه ، تغییر سایز ، تعویض نگین و…) امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.
 • در ارتباط با خریدهایی که در شرایط خاص (حراج فصل ، پیشنهاد شگفت انگیز ، کوپن تخفیف و…) انجام می‌شوند ، با توجه به اینکه با هر خرید ، شانس خرید از یک مشتری دیگر گرفته می‌شود ، امکان تعویض یا مرجوع محصول وجود ندارد.
 • در ارتباط با محصولات دسته‌بندی ساعت با توجه به اینکه مشخصات فیزیکی و فنی آن در سایت ثبت شده و تصاویر آن از زوایای مختلف قابل مشاهده است ، امکان تعویض و یا مرجوع محصول وجود ندارد.

پس از دریافت بسته‌ی ارسالی خریدار (به منظور تعویض و یا مرجوع) ، موضوع مورد بحث توسط کارشناسان جواهر خاص به دقت بررسی خواهد شد. در صورتی که موارد ذکر شده توسط خریدار ، تائید شوند ، طبق شرایط فوق اقدام خواهد شد. در غیر اینصورت بسته مجددا به آدرس ثبت شده در فاکتور خرید ارسال خواهد گردید. در صورتی که در این شرایط ، خریدار از تحویل گرفتن بسته خودداری نماید ، این بسته تا حداکثر یک ماه نزد جواهر خاص بصورت امانت باقی خواهد ماند و ارسال مجدد آن منوط به پرداخت هزینه‌ی ارسال  از جانب خریدار خواهد بود. پس از گذشت این زمان و درصورت خودداری خریدار از بازپسگیری بسته ، جواهر خاص هیچ مسئولیتی در قبال نگهداری از بسته‌ی مذکور و محتویات آن نداشته و کلیه مسئولیت‌ها بر عهده خریدار خواهد بود.

حفظ حریم شخصی 

کاربران جواهر خاص به منظور برقراری ارتباط با مشتریان و سایر مخاطبین خود ، از ابزار مختلفی استفاده می‌کند. عنوان ، مشخصات و آدرس این ابزار در صفحه تماس با ما ذکر شده و صراحتا اعلام می‌داریم به غیر از این ابزار ارتباطی ، هیچ ابزار و شناسه‌‌ی دیگری متعلق به جواهر خاص نمی‌باشد. عنایت داشته باشید جواهر خاص مختار است با توجه به نوع موضوع ، از هر کدام از این ابزار به منظور ارائه اخبار ، اطلاعیه‌ها و نکات مورد نظر با مخاطبین خود در هر ساعت از شبانه‌روز ارتباط برقرار نماید.

تمامی اطلاعاتی که توسط کلیه مخاطبین ، در سامانه‌ی جواهر خاص ذخیره می‌شود ، به عنوان اسرار مشتریان تلقی شده و با بالاترین درجه امنیتی ممکن محافظت می‌گردد و جواهر خاص موظف است نهایت تلاش خود را به منظور حفظ این اطلاعات انجام دهد.

 • جواهر خاص بصورت کامل پایبند به قوانین جاری و مصوب جمهوری اسلامی ایران می‌باشد. فلذا در صورتی که هر یک از مراجع قانونی دستوری مبنی بر ارائه اطلاعات صادر نماید ، جواهربازار موظف به ارائه اطلاعات خواهد بود.
 • بخشی از این اطلاعات بنا به مجوز مشتریان و یا سیاست کاری جواهر خاص قابل انتشار هستند ، مانند نام مخاطب در زمان ثبت نظر و …

جواهر خاص همانند اکثر وبسایت‌های دیگر ، به منظور ارائه خدمات حرفه‌ای و مناسب مخاطبین خود ، اقدام به جمع‌آوری اطلاعات IP و ثبت کوکی‌های مختلف می‌نماید. این اطلاعات نیز در بالاترین سطح امنیتی ممکن ذخیره می‌شود. 
مسئولیت حفظ نام کاربری و کلمه عبور در جواهر خاص  ، بصورت کامل بر عهده شخص مشتری بوده و مشتری موظف است نهایت تلاش خود را به منظور حفظ این اطلاعات بنماید. در صورتی که این اطلاعات از جانب مشتری افشا شود ، مسئولیت هرگونه سوءاستفاده بر عهده شخص مشتری خواهد بود. اگر با چنین شرایطی مواجه شدید ، در اولین فرصت ممکن از طریق صفحه تماس با ما موضوع را با بخش پشتیبانی جواهر خاص درمیان بگزارید تا در صورت امکان اقدامات لازم صورت پذیرد. 
تمام یا بخشی از محصولات سایت جواهر خاص ، برای استفاده افراد کمتر از 18 سال نیز مناسب است ، چنانچه مخاطبین محترم قصد خرید محصول و یا پرداخت وجه آن را دارند و اگر سن آنها کمتر از 18 سال است ، می‌بایست با اطلاع والدین و یا قیم قانونی خود نسبت به خرید محصول و یا پرداخت وجه آن اقدام نمایند.

ثبت نظر و یا سؤال بر محتوای ارائه شده 
ارسال هرگونه نظر یا سؤال یا تصویر و یا … از جانب مخاطبین تحت عنوان ارسال مطلب (مطالب) خطاب می‌شود. جواهر خاص علاوه بر وبسایت (www.javaherekhas.com) از تمامی ابزار ارتباطی خود به منظور انتشار اخبار ، اطلاعیه‌ها و همچنین معرفی برخی محصولات استفاده می‌نماید. در اکثر موارد امکان ارسال مطلب بر محتوای نشر شده از جانب سایر مخاطبین فراهم است و مخاطبین محترم می‌توانند مطالب مورد نظر خود را درباره آن موضوع ثبت کنند. لطفا مطالب خود را با کارکترهای فارسی و با رعایت دقیق املاء و نگارش صحیح درج نمایید. همچنین در هنگام ثبت آن رعایت انصاف را نموده و در ارتباط با موضوعات تخصصی صرفا با علم به آن موضوع وارد بحث شوید. البته لازم به ذکر است که ثبت مطلب از جانب مخاطبین هیچگونه حقی را برای آنها ایجاد نمی‌کند و جواهر خاص مجاز است طبق سیاست‌های کاری خود برخی مطالب را تایید ، ویرایش و یا حذف نماید.