خواص سنگ ها

دنیای مرواریدی

طبق تحقیقات علمی به دست آمده سنگ ها اثرات درمانی فراوانی را دارند و امروزه افراد زیادی به کمک سنگ ها مشکلات خود را درمان کرده اند. از همین رو ما به عنوان تولید کننده انگشترفیروزه و انگشتر عقیق بر آن شدیم تا شما همراهان عزیز را با سنگ مروارید آشنا کنیم تا بتوانیم علاوه بر زیبایی در امر سلامتی شما عزیزان هم قدمی برداشته باشیم. با ما همراه باشید.

رنگ مروارید

مروارید به رنگ های سفید، شرابی، خاکستری، خاکی و….به صورت شفاف و براق در طبیعت یافت می شود. اما جالب است که بدانید رنگ اصلی مروارید سفید است.

شکل مروارید

مروارید در اشکال مختلف از جمله به صورت دکمه،گلابی و… یافت می شود.

نحوه تشکیل مروارید

مروارید در بدن نرم تنان دو کفه ای شکل مثل صدف تشکیل می شود به صورتی که اگر موجود خارجی بخواهد وارد صدف شود با ترشح موادی آن موجود یا شی را دور می کند این مواد ترشح شده باعث تشکیل مروارید می شود.

روش رشد مروارید

مروارید جز سنگ هایی است که به طور طبیعی رشد می کند اما در این سالها به دلیل الودگی و صید دچار کمبود مروارید اصل شده ایم از همین رو مروارید پرورش یافته بسیار فراوان شده است.

تفاوت مروارید طبیعی و پرورشی

خواص مروارید طبیعی با مروارید پرورشی یکسان است و تنها تفاوت این دو مروارید در شکل ظاهری آنها است.

مروارید پرورشی چیست؟

مروارید پرورشی مرواریدی است که انسان در رشد آن تاثیرگذار بوده است و فقط دارای یک لایه خارجی است. اما باید بدانید که این نوع مروارید نسبت به مروارید طبیعی از قیمت ارزان تری برخوردار است.

با کیفیت ترین مروارید

اگر به دنبال مرواریدی با کیفیت و دوام بالا هستید پیشنهاد ما به عنوان تولید کننده انگشترفیروزه و با توجه به تجربه های چندین ساله که در امر جواهرسازی کسب نمودیم مروارید های درشت و گرد است که از دوام بالایی برخوردار است و کسانی که قصد خرید انگشتر مروارید و یا سایر جواهرات ساخته شده توسط سنگ مروارید را دارند بهتر است در هنگام خرید به این نکته توجه کنند.

نگه داری سنگ مروارید

سنگ مروارید به دلیل نرم بودن نیازمند دقت بیشتری برای نگه داری است و نباید در مجاورت حرارت، کرم و عطر قرار گیرد.

خواص سنگ مروارید

هر سنگ خواص منحصر به فرد خود را دارد در این قسمت از مقاله به خواص سنگ زینتی و گران بها مروارید میپردازیم. این خواص عبارت اند از:

·       افزایش عمر

·       ترمیم استخوان

·       ایجاد ارامش

·       تقویت حافظه

امیدواریم با اطلاعات داده شده شما را با سنگ مروارید و چگونگی تشکیل و خواص آن آشنا کرده باشیم و با آگاهی از کاربرد هر سنگ بتوانید نسبت به خرید انگشتر فیروزه یا انگشتر مروارید و یا سایر سنگ ها که در مقالات پیشین به آنها اشاره کردیم اقدام به خرید جواهر مورد نظر خود با بالاترین کیفیت را داشته باشید.

دوستان و همکاران ما در جواهر خاص در راستای کمک به همراهان همیشگی ما آماده ارائه مشاوره جهت خرید انگشتر عقیق و یا سایر سنگ ها و جواهرات هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *